ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA URBTRANS
Piatra Neamt. Str. Stefan cel Mare nr. 6
Graficul traseului M5
Dus: BLOC 40 DARMANESTI – MAGAZIN ADRIDAN – PIATA DARMANESTI – TROITA – ORION – AURORA – HOTEL CEAHLAU – TELECOM – HOTEL CENTRAL – GARA – PUNTE STRAND
Intors: PUNTE STRAND – GARA – TEATRU TINERETULUI – UNIC – AURORA – ORION – TROITA – PIATA DARMANESTI – MAGAZIN ADRIDAN – BLOC 40 DARMANESTI
Durată semicursă: 20 min
LUNI – VINERI
1/1 | 1/2 | 1/3 | |||
BL. 40
DARMANESTI |
PUNTE
STRAND |
BL. 40
DARMANESTI |
PUNTE
STRAND |
BL. 40
DARMANESTI |
PUNTE
STRAND |
– | – | 6:15 | 6:35 | – | 6:05 |
6:00 | 6:20 | 7:00 | 7:20 | 6:30 | 6:50 |
6:45 | 7:05 | 7:45 | 8:05 | 7:15 | 7:35 |
7:30 | 7:50 | 8:30 | 8:50 | 8:00 | 8:20 |
8:15 | 8:35 | 9:15 | 9:35 | 8:45 | 9:05 |
9:00 | 9:20 | 10:00 | 10:20 | 9:30 | 9:50 |
9:45 | 10:05 | 10:45 | 11:05 | 10:15 | 10:35 |
10:30 | 10:50 | 11:30 | 11:50 | 11:00 | 11:20 |
11:15 | 11:35 | 12:15 | 14:35 | 11:45 | 12:05 |
12:00 | 12:20 | 13:00 | 13:20 | 12:30 | 12:50 |
12:45 | 13:05 | 13:45 | 14:05 | 13:15 | 13:35 |
13:30 | 13:50 | 14:30 | 14:50 | 14:00 | 14:20 |
14:15 | 14:35 | 15:15 | 15:35 | 14:45 | 15:05 |
15:00 | 15:20 | 16:00 | 16:20 | 15:30 | 15:50 |
15:45 | 16:05 | 16:45 | 17:05 | 16:15 | 16:35 |
16:30 | 16:50 | 17:30 | 17:50 | 17:00 | 17:20 |
17:15 | 17:35 | 18:15 | 18:35 | 17:45 | 18:05 |
18:00 | 18:20 | 19:00 | 19:20 | 18:30 | 18:50 |
18:45 | 19:05 | 19:45 | 20:05 | 19:15 | 19:35 |
19:30 | 19:50 | 20:30 | 20:50- se retrage | 20:00 | 20:20 |
20:15 | 20:35-se retrage | – | – | 20:45 | 21:05 |
– | – | – | – | 21:30-se retrage | – |
Nr. curse = 20 curse | Nr. curse = 20 curse | Nr. curse = 21 curse | |||
Ore traseu = 14h 15’ | Ore traseu = 14h 15’ | Ore traseu = 15h | |||
Total km = 176 km | Total km = 176 km | Total km = 184,8 km | |||
Lungime / cursa BLOC 40 DARMANESTI – PUNTE STRAND – BLOC 40 DARMANESTI = 8,8 km |
SAMBATA, DUMINICA SI SARBATORILE LEGALE
1/1 | 1/2 | ||
BL. 40
DARMANESTI |
PUNTE
STRAND |
BL. 40
DARMANESTI |
PUNTE
STRAND |
7:30 | 7:50 | 7:00 | 7:20 |
8:15 | 8:35 | 7:45 | 8:05 |
9:00 | 9:20 | 8:30 | 8:50 |
9:45 | 10:05 | 9:15 | 9:35 |
10:30 | 10:50 | 10:00 | 10:20 |
11:15 | 11:35 | 10:45 | 11:05 |
12:00 | 12:20 | 11:30 | 11:50 |
12:45 | 13:05 | 12:15 | 14:35 |
13:30 | 13:50 | 13:00 | 13:20 |
14:15 | 14:35 | 13:45 | 14:05 |
15:00 | 15:20 | 14:30 | 14:50 |
15:45 | 16:05 | 15:15 | 15:35 |
16:30 | 16:50 | 16:00 | 16:20 |
17:15 | 17:35 | 16:45 | 17:05 |
18:00 | 18:20 | 17:30 | 17:50 |
18:45 | 19:05 | 18:15 | 18:35 |
19:30 | 19:50 | 19:00 | 19:20 |
20:15 | 20:35-se retrage | 19:45 | 20:05 |
– | – | 20:30 | 20:50- se retrage |
Nr. curse = 18 curse | Nr. curse = 19 curse | ||
Ore traseu = 12h 45’ | Ore traseu = 13h 30’ | ||
Total km = 158,4 km | Total km = 167,2 km |